Jarní kurz předporodní přípravy zaměřený
na kojení a péči o miminko

Připravte se s námi na příchod Vašeho miminka, na kojení i péči o něj!

Termín: 25.4. - 30.5.2017

 


Hubnoucí kurz „HUBNĚTE ZDRAVĚ“

Termín: 20.2.- 15.5.2017

Naučte se správně jíst a zhubněte bez pomoci jakýchkoli přípravků nebo drastických diet!
  


Jak se nestat zhuntovanou matkou II.
tentokrát na téma ,,
Módní diety a jejich rizika"

V úterý 18.4.2017 od 16:00 hod jsme byla přednášet na téma o dietách na setkání v komunitním centru v Blatné. 


Kurz
předporodní přípravy zaměřený na kojení a péči o miminko

Připravte se s námi na příchod Vašeho miminka, na kojení i péči o něj!

Termín: 21.3. - 5.4.2017

Přípravou provázela porodní asistentka a školená laktační poradkyně.

 


21.2.2017 od 16.00 jsem byla hostem programu "Jak se nestát zhuntovanou matkou", který pořádá komunitní centrum v Blatné. Tématem byl zdravý životní styl a zdravé stravování.

Účastníci se dozvěděli, jak si udržet zdraví, optimální hmotnost a získat nový náhled na svůj jídelníček. Hostem programu jsem byla také v úterý 18. dubna, tentokrát v rámci tématu "Módní diety a jejich rizika". Vysvětlili jsme si, v čem tkví nebezpečí experimentování s dietami a jaká negativa časté "dietaření" přináší.

 


 


Hubnoucí program
„Je príma, cítit se prima 2“

Termín: 14.9.- 14.12.2015 


Navazující hubnoucí kurz JE TO!
Termín: 28.4. - 24.6.2014 

Pro ty, jenž už mají jídelníček, hubli a zhubli a chtějí pokračovat nebo třeba
po určité pauze znovu začít.

 

 

Hubnoucí program „Nový rok, nový START 3!“

Termín: 20.1.-7.4.2015

Napsali o kurzu:
Během kurzu vládla příjemná atmosféra. Jsem spokojená, jím a hubnu, chce to však pevnou vůli a nepřestat. Kurz se mi celkově líbil, hodnotím ho výborně. (I.V.)

 

 

Program Hubneme do plavek II.

Termín: 14.4.2014 

Napsali o kurzu:
Výhodou skupinového kurzu je skupinová motivace. I přesto jsem však cítila osobní přístup ke každé z nás. Jsem s kurzem spokojená, dosáhla jsem toho, co jsem chtěla. (V.P.)

Na kurzu vládla příjemná atmosféra, sešli se fajn lidi, dozvěděla jsem se pro mě nové a užitečné informace. Jednotlivá témata jsme dostali v tištěné formě- díky za to, bude se určitě ještě hodit. Krokoměr byl moc fajn. Zkrátka ve více lidech se to lépe táhlo. Líbil se mi nápad s vysvědčením, které jsme dostali na konci kurzu. Závěrem: škoda, že váha nešla pod těch 70 kg, ale jinak se po dlouhé době cítím dobře, vejdu se do starých věcí, zvedlo se mi možná i sebevědomá. Je to příjemný pocit, všímá si i okolí J.
  


Program „NOVÝ ROK, NOVÝ START!“ … spojení VÝŽIVY A POHYBU

Termín: 3.1. - 27.3.2013 
 

 
   

Program „Je príma cítit se príma!“, 26.9.-12.12.2012

Od 26.9.do12.12.2012 probíhal letošní druhý hubnoucí program "Je prima, cítit se príma!", kterého se účastnilo 5 dam a slečen. Opět jsme se pravidelně setkávali, kontrolovali jídelníčky, převažovali a přeměřovali a probírali nesnáze i radosti hubnutí. Výsledek se dostavil, skupina celkem zhubla přibližně 32 kg, někdo více, někdo méně, to záleželo na nastaveném cíli každé z účastnic. Závěrečné setkání jsme si patřičně užili- s vínem, domácím chlebem, pomazánkou, zeleninovým salátkem a kopicí ovoce.
Bezesporu to bylo nejpovedenější setkání celého programu :)

Napsali o kurzu:
Co se mi na kurzu líbilo: Tvůj opravdu velmi milý přístup, tak to má být! Vážně skutečně všechno! J Příjemné „spolu hubnoucí“ holky, vtipné hodnocení našich jídelníčků. Se svými výsledky jsem rozhodně spokojená. O něco jsem zhubla, ale hlavně, naučila jsi mě jíst, aniž bych musela držet nějakou hnusnou a nesmyslnou dietu, u které si člověk říká – ještě týden to musím vydržet – a pak se vrátím do starých kolejí. Nikdy jsem nejedla pravidelně a teď se opravdu snažím. Je mi mnohem líp. Nikdy jsem nejedla zeleninu a ovoce, a teď ano J Akorát večer mám pořád chuť na sladké a nevím co s tím. Ukázala jsi nám, že to všechno jde, bez potravinových doplňků a speciálních diet. Že to je docela jednoduché. Docela bych si to ráda za čas zopakovala, třeba bych se dozvěděla něco nového. Kdyžtak posílej upoutávky na tebou pořádané akce J (K.P.)

 

   

Program „Hubneme do plavek“, 19.4.-27.6.2012

Ve dnech 19.4.-27.6. proběhl program „Hubneme do plavek“, jehož cílem bylo vytvarování postavy před letní dovolenou. Dílo se zdařilo. Celkem se zúčastnilo pět hubnoucích, kteří během 11 týdnů shodili okolo 33 kg váhy, a to zejména tukové tkáně! Skupina se setkávala každý týden ve středu. Během programu nechybělo pravidelné přeměření, převážení i zajímavá a aktuální témata o hubnutí a zdravém životním stylu.

Foto: plakát hubneme do plavek


   
   

Účast na Zumba party ve Volenicích, 10.3.2012

Dne 10.3. uspořádal strakonický team Zumba Fitness ve Volenicích (http://www.facebook.com/pages/Zumba-fitness-Team-Strakonice/161225020601976) Zumba párty s prodlouženými hodinami tance. Účastníci si mohli nechat změřit BMI, procento tuku v těle a účastnit se přednášky o hubnutí a výběru vhodných potravin. Během celé párty panovala velmi příjemná atmosféra především díky skvělé organizaci hlavních pořadatelek Nikoly Šedinové, Elišky Bradáčové a Petry Opavové.

   

Foto soutěž na téma „Dětské štěstí“ 12.- 29.2.2012

Ve dnech 12.- 29.2.2012 proběhla na facebookových stránkách Vše o kojení  fotosoutěž na téma „Dětské štěstí“. Soutěžící měli za úkol vybrat jednu ze svých fotografií, ze které září dětská radost a štěstí. Výhrou bylo FOCENÍ se strakonickými fotografy Kamilem Poklopem a Michalem Frnochem.

Autor fotografie: Kamil Poklop
 Akce „Povánoční řádění“, 14.1.2012, tělocvična Jezárky, Strakonice

Dne 14.1. se uskutečnila pohybově-vzdělávací akce s názvem "Povánoční řádění". Účastníky čekala hodina Jumpingu (Niky Jumping Strakonice), hodina Bosu Pilates v kombinaci s Bosu Cardio (Štěpánka Halamová, Dis., Ing. Richard Kozák) a povídání na téma "Jak hubnout" (Bc.Veronika Pavlová). I přes krásné počasí, jsme se sešli ve velmi hojném počtu. Bylo to fajn odpoledne, tuková tkáň dostala do těla :)
 


Předvánoční soutěž o dárkový poukaz na „Tříměsíční redukční kúru“ v hodnotě 1.600 Kč

Soutěž probíhala od 4. do 19.12. Zúčastnit se mohli všichni uživatelé Facebooku, kteří se stali fanoušky stránky Zdraví je mé hobby. Dne 19.12. byla vylosována výherkyně z Protivína. Gratuluji!
 Seminář „Jak přežít Vánoce“, 30.11.2012

Dne 30.11.2012 se uskutečnil seminář s názvem „Jak přežít Vánoce“. Tématem bylo lákavé vánoční cukroví, štědrovečerní tabule a sladké vánoční dárky a především tipy, jak těmto lákadlům odolat a během vánočních svátků si zachovat linii. Hostem byla psycholožka Lenka Frömlová, která udělila pár rad o zvládání předvánočního stresu. Netradiční zdravé cukroví a teplý voňavý čaj pro navození příjemné vánoční nálady nesměl chybět.
 


 

Přednáška o zdravém životním stylu „Zdravě a levně“ v Mateřském centru Beruška, o.s., 14.4.2011, Strakonice


O 2 měsíce později se opět otevřelo téma výběru vhodných potravin a cen potravin. Tentokráte v mateřském centru Beruška ve Strakonicích.
 


 

Přednáška o zdravém životním stylu „Zdravě a levně“, 10.2.2011, Ratejna o.s., Volyně


Náplní přednášky „Zdravě a levně“ bylo poskytnutí informací o diagnostice obezity, důsledcích obezity, prevenci vzniku obezity a také o výběru vhodných potravin s přihlédnutím k  ceně. Nemusí totiž být pravidlem, že „co je zdravé, to je drahé“ a naopak „co je drahé, to je zdravé“.
 
 

Nahoru...

   
   
   

Copyright © Veronika Chládková  -  Created design by JB