Zde naleznete vzkazy od klientů, kteří mají chuť sdílet své zkušenosti s poradnou.
Děkuji za čas, který jste věnovali sepsání pár řádků. Pro vložení vlastních zkušeností s poradnou můžete využít formulář níže.
Vaše V.P.
 

Kurz
předporodní přípravy zaměřený na kojení a péči o miminko
Termín: 21.3. - 5.4.2017

Co se mi líbilo - snad všechno :-) Široký okruh probíraných témat, praktické ukázky, uklidnění ohledně samotného porodu a kojení, sdílení vašich vlastních zkušeností, vaše ochota a vstřícnost,...
S tím, co jsem se dozvěděla jsem naprosto spokojená. Řekly jste nám spoustu užitečných rad a informací, mě osobně jste hodně uklidnily jak ohledně porodu, tak péče o miminko a kojení. Také bylo skvělé se dozvědět o možnosti látkování a šátkování. Celkově kurz hodnotím na jedničku. DĚKUJI!!! L.N.
 


Kurz Hubneme do plavek

Výhodou skupinového kurzu je skupinová motivace. I přesto jsem však cítila osobní přístup ke každé z nás. Jsem s kurzem spokojená, dosáhla jsem toho, co jsem chtěla. (V.P.)

Na kurzu vládla příjemná atmosféra, sešli se fajn lidi, dozvěděla jsem se pro mě nové a užitečné informace. Jednotlivá témata jsme dostali v tištěné formě- díky za to, bude se určitě ještě hodit. Krokoměr byl moc fajn. Zkrátka ve více lidech se to lépe táhlo. Líbil se mi nápad s vysvědčením, které jsme dostali na konci kurzu. Závěrem: škoda, že váha nešla pod těch 70 kg, ale jinak se po dlouhé době cítím dobře, vejdu se do starých věcí, zvedlo se mi možná i sebevědomá. Je to příjemný pocit, všímá si i okolí J.

 

Kurz Nový rok, nový START 2

Během kurzu vládla příjemná atmosféra. Jsem spokojená, jím a hubnu, chce to však pevnou vůli a nepřestat. Kurz se mi celkově líbil, hodnotím ho výborně. (I.V.)
 

Kurz Je príma, cítit se prima

Co se mi na kurzu líbilo: Tvůj opravdu velmi milý přístup, tak to má být! Vážně skutečně všechno! J Příjemné „spolu hubnoucí“ holky, vtipné hodnocení našich jídelníčků J Se svými výsledky jsem rozhodně spokojená. O něco jsem zhubla, ale hlavně, naučila jsi mě jíst, aniž bych musela držet nějakou hnusnou a nesmyslnou dietu, u které si člověk říká – ještě týden to musím vydržet – a pak se vrátím do starých kolejí. Nikdy jsem nejedla pravidelně a teď se opravdu snažím. Je mi mnohem lépe. Nikdy jsem nejedla zeleninu a ovoce, a teď ano J Akorát večer mám pořád chuť na sladké a nevím co s tím. Ukázala jsi nám, že to všechno jde, bez potravinových doplňků a speciálních diet. Že to je docela jednoduché. Docela bych si to ráda za čas zopakovala, třeba bych se dozvěděla něco nového. Posílej upoutávky na tebou pořádané akce J (K.P.)
 

27.7.2012
Moc děkuji za úžasnou péči při hubnutí. :) Zuzana Š.
 

28.6.2012
„Po dlouhé době se cítím dobře, vejdu se do starých věcí, zvedlo se mi možná i sebevědomí. Je to příjemný pocit, všímá si i okolí.“ H. V.
 

13.4.2012
Dobrý den,
minulý týden jste u mě byla pomoci mi zbavit se při kojení kloboučků. Ráda
bych Vám touto cestou poděkovala za pomoc, kojení se nám bez kloboučků
daří, jen samozřejmě techniku ještě nemáme zcela perfektní, proto je to
někdy bolestivé. Ale věřím, že s praxí nám to půjde čím dál tím lépe :-)
 
Přeji spoustu dalších spokojených maminek, hezký večer
Kateřina K.

 


Zde můžete zadat vlastní zkušenosti s poradnou:

 

Nahoru...

   
   
   

Copyright © Veronika Chládková  -  Created design by JB